Бізнес-акселератор — це установи, і організовані ними програми інтенсивного розвитку підприємств через менторство, навчання, фінансову та експертну підтримку за частку у капіталі компаній. Бізнес-акселератор може підтримувати стартапи в онлайн-бізнесі.
У акселераторі відразу перевіряється на живучість і сама ідея, і продукт / сервіс, який вона несе. Але туди варто приходити з уже укомплектованою командою. Головне, чим акселератор допоможе — вийти на ринок з новою концепцією продукту, щоб отримати підтвердження від потенційних клієнтів про його необхідність та цінності.
Отже , якщо ви шукаєте місце для реалізації ваших ідей , а також якщо вам не вистачає соратників в команду – вам до бізнес- інкубатора. Якщо ви маєте цілком самостійний колектив, що створив продукт і потребує порад від професіоналів про те , як ефективніше вивести його на глобальний ринок або як отримати позитивні відгуки від перших покупців — вам до бізнес- акселератора.
Фонд відновлення » Гостомеля» допомагає проєктам приєднатися до акселераторів бізнесу, ми співпрацюємо з відомими брендами:
1. https://unicorn-nest.com/ Консалтингова компанія «Bay View Innovations». Інвестиции $50-100 тыс.
2. https://eastlabs.co/ Власником виступає Віктор Пінчук через інвестиційну-консалтингову групу «East One». «East Labs» отримує 15% долі в стартапі.
3. https://fi.co/ Засновником в Україні став Віце-Призидент компанії «KM Core» Богдан Купич. Перша інвестиція в компанію від 50 000 доларів.
4. http://happyfarm.com.ua/ «Happy Farm отримує 15% корпоративних прав у стартапі, надає послуги на 70 тыс. доларів.
5. https://usf.com.ua Уряд Норвегеї разом з SIVA.
6. https://www.1991.vc/ Інкубаційні програми розраховані на інтердисциплінарні команди, що хочуть отримати дані від державного/корпоративного сектору та побудувати стартап на їх основі.Загальна сума інвестицій в проект — $ 400000
7. https://www.ey.com Ці партнери будуть мати вирішальне значення для розвитку вашого бізнесу та забезпечення його зростання.
8. https://www.techforgood.global/ Ізраїль. Інвестиційний акселератор, який поєднує рішення бізнес і соціальних завдань.
9. https://radartech.com.ua/ua/mhp Співзасновники проекту Radar Tech Юлія Порошенко і Максим Бахматов разом з агрохолдингом «Миронівський Хлібопродукт» анонсували запуск акселератора аграрних інновацій Agrohub.
10. https://feelgoodlabs.co/ Программа від досвідчених українських підприємців для тих, кто развиває и масштабує свій бізнес.
11. https://startupwiseguys.com/ Країни: Естонія, Латвія, Литва. Спеціалізується на 4-ох напрямках: B2B SaaS, Fintech, Cyber та Sustainability.
12. https://www.ycombinator.com/ Сукупна оцінка провідних компаній YC становить понад 300 мільярдів доларів станом на 2021 рік.
13. https://www.techstars.com/ Програма відбувається шість разів на рік та проходить протягом 12 тижнів. Один із двох «червоних» акселераторів у світі (разом з YC).
14. https://demium.com/ Підприємці отримують наставництво та допомогу у своєму проєкті. Demium інвестує до €100 тис., а партнерський фонд Деміуму може інвестувати до €500 тис.
15. https://climatelaunchpad.org/ Найбільший у світі конкурс зелених бізнес-ідей. Їх місія – розкрити світовий потенціал чистих технологій, що стосується змін клімату.
16. https://www.yepworld.org/en/ Дає можливість спробувати себе у підприємництві та запустити власний стартап за 3 місяці. Створює екосистему молодіжного підприємництва в Східній Європі.
17. https://vernadskychallenge.com/ Конкурс інженерних стартапів, що дає можливість отримати гранти та інвестиції від фондів.
18. https://rockstart.com/ Один з перших акселераторів в Європі, який надає можливість стартапам стати на шлях до успіху в чотирьох сферах: енергетика, охорона здоров’я, AgriFood та нові технології.
19. https://www.cyberinfo.setuniversity.tech/ Бізнес-акселератор для стартапів.
20. https://www.uaccelerator.org/ Це кар’єрний акселератор для молоді, що має на меті поліпшення освітніх та кар’єрних перспектив наступного покоління українських бізнес-лідерів у таких галузях як консалтинг, фінанси та інвестиції, інтернет-технології та підприємництво.
21. https://aloqatechlab.uz/ Можливість залучити інвестиції від венчурного фонда Aloqaventures у розмірі до 50 тысяч доларів.
22. https://ise-group.org/ Фокусуються на розвитку бізнеса шляхом встановлення партнерських відносин між корпораціями та стартапами, залученні нових кліентів для стартапів B2B и B2C, підготовки стартапів до сбору кошт.
23. https://www.sikorskychallenge.com/ Місія — розвивати і підтримувати середовище, де зароджуються нові ідеї та інноваційні технології, створюються стартап-компанії та малі високотехнологічні підприємства.